بیوگرافی

  • یکشنبه, مهر 19 1394
در بهار سال 1335 همزمان با اعیاد ماه رجب در روستای تاریخی و زیبای منیخ چشم به جهان گشود. 
دوران تحصیلات ابتدایی را در شرایط بسیار سخت با عبور روزانه از رودخانه بهمنشیر و کارون و طی مسافت نزدیک به 6 کیلومتر پیاده در دبستان حافظ به اتمام رسانید.تحصیلات بالاتر را در دبیرستان محمدرضا شاه ( شهید شاکری ) کوتشیخ و دبیرستان دکتر هشترودی کوی طالقانی ادامه داد و تحصیلات دانشگاهی را در دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته اقتصاد به اتمام رسانید. شخصیت کودکی و نوجوانی متاثر از حوادث تلخ زمستان سال 1342 که با حمله نیروهای مزدور شاه به مناطق محرزی ، منیخ ، مهیوب و حفار شرقی و کشتار بی رحمانه مردم بی دقاع این مناطق و به اسارت بردن تعداد قابل توجهی از افراد مهم آن منطقه شکل گرفت.
جنگ 1967 اعزاب و اسرائیل ( معروف به جنگ 6 روزه) که به شدت از سوی مردم خرمشهر اخبار و حوادث آن دنبال می شد ذهن وی را به سوی مسائل بین المللی و منطقه ای منعطف نمود . با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 و ضرورت خدمت رسانی به متاطق دوردست شهرستان در روستاهای غرب کارون به همراه جمعی از جوانان شهرستان به آن منطقه در قالب گروه فرهنگی ، آموزشی و عمران عزیمت نمود.با شروع جنگ تحمیلی به منظور کمک به حل مشکلات مردم در منطقه جنگی حضوری فعال داشت و مراجعات روزانه ده ها نفر که از اقصی نقاط کشور در شرایط سخت و خطرناک زمان جنگ به خرمشهر وارد می شدند پاسخگو بود.
بعد از پایان جنگ تحمیلی خانواده وی به عنوان اولین خانواده مستقر در خرمشهر نقشی مهم در تشویق مردم به بازگشت به دیار خویش ایفا نمود. به دنبال اعتراض به شیوه مدیریت بازسازی خرمشهر که توسط گروهی از افراد اعزامی از تهران انجام می شد وی و تعداد قابل توجهی از مدیران بومی شهرستان ماموریت یافتند به سایر نقاط استان رفته و تصدی مسئولیت اولین بخشدار باوی ( ملاثانی ) راه عهده دار شود . بعد از آن به مدت 2 سال مسئولیت بخشدار مرکزی شهرستان اهواز ک جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر را داشته است به وی واگذار شد.
در سال 1375 از طرف مردم شریف و عزیز خرمشهر به عنوان نماینده و خدمتگزار مردم در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.بدون شک دوران فعالیت وی در مجلس یکی از نقاط حساس می باشد که در جای مناسب به آن خواهیم پرداخت.
بازدید 1572 بار

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (آرامش)

    من دوست ندارم شخص دیگه ای غیر از آقای مطورزاده نماینده خرمشهر باشند :(:(:(:(

 

آخرین اخبار

گفتگوها