برگزاری مسابقات جهانی در خرمشهر قطعی‌ است

  • دوشنبه, آذر 16 1394

امین صابری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در خرمشهر در خصوص آمادگی این شهرستان برای میزبانی از مسابقات جهانی کشتی فرنگی، اظهار کرد:

اکیپ فدراسیون کشتی از دو روز آینده در خرمشهر مستقر شده و سالن مسابقات را تجهیز و راه اندازی خواهند کرد.  وی اشاره کرد: برگزاری این رقابت‌ها در خرمشهر با مشکلی مواجه نیست و قطعا این مسابقات در تاریخ مقرر سالن خلیج فارس برگزار می‌شود.  رئیس اداره ورزش و جوانان خرمشهر تصریح کرد: آنگونه که گفته شد سالن محل برگزاری مسابقات نیز در حال آماده سازی‌ست و تا زمان برگزاری و حضور اکیپ فدراسیون به بهره برداری خواهد رسید. 

صابری عنوان کرد: کار محوطه سازی و برطرف سازی مشکل سقف سالن نیز در دست انجام است و پیمانکار طرح با جدیت آن را دنبال می‌کند. وی در خصوص پرداخت مبلغ قرارداد این رقابت‌ها به حساب فدراسیون کشتی یادآور شد: منطقه آزاد اروند تاکنون بیش از 70 درصد آن را پرداخت کرده است.  این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: به طور حتم تا زمان مقرر شهرستان خرمشهر آماده برگزاری این رقابت‌ها خواهد بود و هیچ مانعی برای انجام این رویداد مهم و جهانی در خرمشهر وجود ندارد. 

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات جام باشگاه‌های جهان در رشته کشتی فرنگی طی روزهای 27 تا 30 آذرماه سال جاری به میزبانی شهرستان خرمشهر برگزار خواهد شد.

بازدید 498 بار

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 

آخرین اخبار

گفتگوها