همایش پیاده روی و دوچرخه سواری در خرمشهر برگزار می شود

  • شنبه, بهمن 17 1394

سید علی طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر به برنامه های ورزشی منطقه اروند به مناسبت دهه فجر اشاره و عنوان کرد: امسال در بخش ورزش در شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر به صورت جداگانه برنامه ریزی به عمل آمده است.

 

وی به برشماری برخی برنامه های اجرا شده با حمایت این سازمان پرداخت و عنوان کرد: مسابقات ووشوی بانوان، اعزام «محسن جلیلیان» از داوران کشتی مطرح خرمشهری به دوره مربیگری پیشرفته و اعزام بانوان کاراته کا خرمشهری به مسابقات کشوری در استان البرز از جمله اقدامات این سازمان برای توسعه ورزش اورند در این دهه بوده است.

مدیر ورزش سازمان منطقه آزاد اورند با بیان اینکه امسال در خرمشهر مسابقات استانی کشوری و محلی برگزار شده و یا درحال برگزاری است، افزود: مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولان، مسابقات کارته کشوری و مسابقات فوتسال کارمندان که تا ۲۲ بهمن جاری ادامه دارد از جمله رویداهای ورزشی اجرا شده به این مناسبت در خرمشهر است.

وی، برگزاری همایش پیاده روی و دوچرخه سواری و دوی دانش آموزی را از دیگر برنامه های ورزشی خرمشهر به مناسبت دهه فجر امسال برشمرد.

طباطبایی در ادامه به رویدادهای ورزشی برگزار شده در آبادان نیز اشاره کرد و گفت: در آبادان نیز مسابقات بیلیارد کشوری جایزه بزرگ و مسابقات اسکو را در دهه فجر داشته ایم.

مدیر ورزش سازمان منطقه آزاد اورند همچنین از برگزاری مسابقات شطرنج میان اداره های دو شهرستان خرمشهر و آبادان و مسابقات درون سازمانی منطقه آزاد اروند به عنوان دیگر برنامه های ورزشی اجرا شده یا در حال اجرا به مناسبت دهه فجر امسال یاد کرد.

 

 

بازدید 509 بار

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
 

آخرین اخبار

گفتگوها